Flexibility, Posts

Českou veřejnost šokovalo odhalení jejího zvláštního tajemství

Její jediné překvapující tajemství, jak shodit… přemýšleli jste někdy nad tím, proč se Yuvraj Singh, Lance Armstrong a Lisa Ray podařilo dobýt smrtelné onemocnění, jako je rakovina, a tak mnoho dalších lidí podlehne? I když se odborní lékaři vzdali všech nadějí na jejich přežití, tito jedinci změnili své myšlenky, vybudovali si zásoby pozitivní energie, bojovali s příznaky a změnili svůj osud. Jedná se o příklady reálného života síly podvědomé mysli, aby bylo dosaženo zdraví a pohody.

Tajný poklad zdravého života leží v naší vlastní mysli. V lidské mysli jsou dvě sféry aktivity – vědomí a podvědomí. Vědomá mysl myslí logicky a pomáhá nám rozhodovat se. Většinu našich rozhodnutí děláme na základě vědomé úrovně mysli. Na druhou stranu, podvědomí nevěří racionálně, ale spíše přijímá naše přesvědčení a víru.

Podvědomí je jako půda a naše myšlenky jsou jako semena. Chcete-li získat zdravé plodiny, musíme vyživovat půdu, zasít dobré semena a odstranit plevele. To je přesně to, co je potřeba k odhalení léčivé síly naší podvědomé mysli – pozitivní myšlení, důvěra v sebe a správné dojmy. Když se tedy dva lidé ocitnou v podobné těžké situaci, reagují odlišně a dosahují tak různých výsledků. Například dvě ženy s nadváhou se rozhodly vstoupit do klubu zdraví, aby ztratily tyto kila navíc. Člověk vždycky přemýšlel: „Všechna tato přísná cvičení a dietní plány jsou těžké. Zatímco druhá neustále přemýšlela o tom, jak dobře se bude starat o všechny tyto snahy. Druhá váha rychleji. Podáváním negativních myšlenek blokujeme naše vlastní dobro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *