Posts, Stretching

Dara prozrazuje, co ve skutečnosti ukončilo její kariéru

Překvapivě jsem se dostala do tohoto bodu a nikdo neměl ponětí, kolik boje mě to stálo.

Zavolej to, co chceš – být propuštěn nebo zredukován, propuštěn nebo propuštěn, dostaneš růžový skluz nebo své doklady – ztrácíš svou práci bolí. Ztráta zaměstnání často patří k nejvyšším ve stresu na seznamu život měnících událostí, jako je smrt v rodině, rozvod a vážné onemocnění. To může mít hluboký vliv na vaše emocionální pohodu. Tam je typický cyklus, který většina lidí zažije, když jdou přes ztrátu zaměstnání. Obsahuje popření, hněv, frustraci a nakonec adaptaci, říká Dara.

Jak můžete vidět, být oddělený od své práce je tvrdý a mnoho lidí zažívá zármutek stejně, jako když umírá někdo blízký. Není to překvapující, protože významná část vašeho života zmizí, když ztratíte práci. Mnozí z nás se úzce ztotožňují s tím, co děláme pro život. Když někdo vezme svou práci pryč, můžete ztratit přehled o tom, kdo jste, a dokonce i proč jste, to je, váš cíl v životě.

Pokud to necháte, zabývat se emocionálními aspekty ztráty zaměstnání vám může zabránit v pohybu vpřed. Užijte si dobrý křik a chvást se svými přáteli a rodinou (ne svými spolupracovníky) o svém bídném šéfovi. Pak zkuste dát své emocionální otázky stranou, zatímco budete řešit řadu významných praktických. První věc, kterou musíte udělat, je určit, jak dlouho budou vaše finanční prostředky udržovat. Pak se musíte rozhodnout, zda chcete hledat jinou práci ve stejném povolání nebo změnit kariéru, říká Dara

Jakmile se vyrovnáte se všemi emocionálními a finančními záležitostmi, je na čase, abyste se vydali dál. Musíte se rozhodnout, kam jít dál. První věc, kterou byste měli udělat, je podívat se na to, proč jste ztratili práci. Byla společnost redukována? Pokud ano, je to trend ve vašem odvětví? Chcete zůstat ve stejné profesní oblasti? Možná byste měli zvážit změnu kariéry. Možná nemáte všechny dovednosti, které budou noví zaměstnavatelé chtít. Mohlo by to být dobrý čas, aby se vaše dovednosti, aby se více obchodovatelné.

Spíše než se dívat na ztrátu zaměstnání jako hroznou věc, to by mohlo být lepší zvážit pozitivní důsledky této situace. Udělejte si čas na provedení některých změn – přepněte kariéru nebo průmyslová odvětví, naučíte se nové dovednosti a zdokonalte ty, které již máte, nebo možná uvažujte o přemístění. Těšíme se na vaši další příležitost. Nikdy nevíte, jaké dveře vám tato událost může otevřít, říká Dara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *